Zniszcz ten dziennik

zniszczpn1

“Zniszcz ten dziennik” Keri Smith

Gdzie się nie ruszyłam, atakował mnie znienacka dziennik. Nie wiedziałam co to i po co to komu, ale jakoś nie spieszyłam się z tym, by go sprawdzić. Ataki nabrały na intensywności. Z każdej strony. Wygląda na to, że książkę już ma chyba każdy, albo przynajmniej wie o co wkoło tyle szumu… tylko ja taka niezorientowana… No dobra. Zaintrygowałeś mnie Dzienniku.
Zaczęłam szukać informacji.  Oczywiście znalazłam bez trudu. Opinie pełne zachwytu na przemian z zaciekłą krytyką, oburzeniem wręcz. Zapragnęłam swojego własnego egzemplarza. Kupiłam. I wsiąkłam.

“Zniszcz ten dziennik” to całkiem fajna zabawa. Będę niszczyć. Ale nie mam wcale na myśli niszczenia w dosłownym znaczeniu tego słowa. Oczywiście można wszelkie polecenia potraktować wprost. Tylko po co? Nie o to tutaj chodzi. Tak mi się wydaje ;) No przecież nie będę rzucać książką z wyżyn, by się rozwaliła, ani się z nią kąpać. Bezsensownie paćkać i wyżywać się na książce też nie będę. Trzeba zrobić to inaczej.
Kreatywna destrukcja. Musisz uruchomić wyobraźnię, wymyślić interpretację, przedstawić w sposób niebanalny i nieszablonowy. I to wcale nie jest łatwe. Niektóre zadania naprawdę są wymagające. I dlatego właśnie tak mi się to spodobało. Dziennik krzyczy – “Myśl! Myśl intensywnie! Wyjdź poza schemat! Rozwiązanie niech nie będzie byle jakie. To twój dziennik! Pokaż w nim jaka jesteś.” Odpowiadam – “Dobrze.”
Dopiero zaczynam. Od rzeczy najłatwiejszych ;) Staram się nie podglądać jak poradzili sobie inni, by podświadomie nie podkradać ich pomysłów, choć i tak powtórzeń pewnie nie da się uniknąć. To ma być moja własna osobista wersja. Tworząc ją będę się doskonale bawić.
Mój własny dziennik. Zniszczony na mój własny sposób.

zniszczpn2

zniszczpn3

zniszczpn4

zniszczpn5

zniszczpn6

Wyraź siebie. Zniszcz swój dziennik.
To dobre nie tylko dla małolatów ;)
Polecam!

 

Pozdrowienia i buziaki!

Ania

2,199 total views, 1 views today

  • Aga

    Ale pięknie! Szkoda, że ja nie umiem tak ładnie niszczyć mojego Dziennika :) Pomysł z wygięciem grzbietu jest świetny!

Facebook