kubek Contigo

Szukałam idealnego kubka termicznego. Każdy, który wpadł mi w ręce miał jakieś wady. Najczęściej było to przeciekanie – coś absolutnie niedopuszczalnego z mojego punktu widzenia. A jeśli już trafiłam na szczelny, to okazywało się, że bardzo krótko trzyma ciepło i w dodatku muszę mocować się z zatyczką. Zdarzył się też taki, który miał ochotę mi wybuchnąć. Dosyć tego! Postanowiłam zaryzykować – wydać trochę więcej pieniędzy i wypróbować coś bardzo zachwalanego w internecie. Kupiłam kubek termiczny Contigo West Loop.

contigopn1

Smukły, świetnie wyprofilowany, cudnie różowy, o bardzo dobrej pojemności 470 ml. Jest  wygodny do trzymania, nie zajmuje wiele miejsca. Piękny!

contigopn2

Co najważniejsze jest szczelny. Nie ma opcji, żeby kawa zamoczyła mi torebkę (no chyba, żebym nie dokręciła nakrętki ;) ). Wrzucam go tak po prostu, nie staram się wcale, by był w pionie.  Zamknięcie AUTOSEAL działa naprawdę doskonale. Naciskam przycisk, piję, puszczam i kubek automatycznie się zamyka. Nic z niego nie wycieknie w niekontrolowany sposób.

contigopn3

Po czterech godzinach kawa nadal jest ciepła, już nie wrzątek, ale ciepła. Nie próbowałam jak jest z zimnymi napojami – podobno ma trzymać temperaturę jeszcze dłużej. Zobaczymy latem… ;)

contigopn4

 

Użytkuję mój kubek Contigo niemal każdego dnia od ponad dwóch miesięcy. Jestem z niego niesamowicie zadowolona. Wart był każdej wydanej złotówki. Twierdzę, że to kubek idealny.

Bardzo polecam!
Na pewno sprawdzi się również jako świąteczny prezent :)
Z całym przekonaniem powtórzę – idealny!

Pozdrawiam ciepło!

Ania

2,162 total views, 1 views today

  • Magdalena Lena

    myjesz go w zmywarce?

    • Aż się zdziwiłam, gdy przed chwilą spojrzałam z jaką datą jest ten wpis i od jak dawna mam ten kubek :) Zdecydowanie podtrzymuję wszystko, co o nim wtedy napisałam :) Regularnie używam go nadal, ale nie, nie myję go w zmywarce, na pewno by się porysował, on nie nadaje się do zmywarek.

Facebook