E. Chodakowska–Secret

Mam nadzieję, że nikomu nie przyszło do głowy, iż przestałam ćwiczyć. A jeżeli komuś przyszło – natychmiast wyprowadzam z błędu :) Nie przestałam. I przestać nie zamierzam! Oczywiście mam wzloty i upadki. Upadki są jednak krótkie i jestem w stanie szybko się przywrócić do porządku. Uczucie radości, równowagi i wewnętrznego spokoju po dobrze wykonanym treningu jest tak cudne, że nie da się z niego zrezygnować. Bywało, że zaczynałam ćwiczyć wkurzona na cały świat (no dobra, nie na cały, w zasadzie na mikroskopijną jego część, ale za to wnerw był mocny…), a po skończonym Turbo Wyzwaniu, Turbo Powerze, Skalpelu czy jakimkolwiek innym zestawie, zapominałam co to złość. Bo aktywność fizyczna wyzwala szczęście. I zdania w tym temacie nie zmienię.
Ćwiczę przez rok i cztery miesiące. W tym czasie schudłam i nie tyję ponownie. Zamierzam schudnąć jeszcze bardziej. Uda mi się – muszę się tylko mocniej zmobilizować. Kupiłam sobie dodatkowy motywator.

 

secretpn1

 

Najnowsza płyta Ewy Chodakowskiej “Secret”.

Sekret kompletnej odnowy ciała.

Cel:

 • płaski brzuch
 • zgrabne biodra
 • smukłe uda
 • jędrne pośladki
 • zdrowy kręgosłup

Jest to program dla każdego, spokojne ćwiczenia pilates na macie, nie wymaga super kondycji i nie obciąża stawów.

 

secretpn2

 

Płytę mam dopiero od dziś. Najpierw obejrzałam “na sucho”. Wydała mi się bardzo prosta i ochoczo przystąpiłam do treningu. Wkrótce przekonałam się, że to wcale nie taki lekki zestawik ;) Poprawnie wykonane ćwiczenia dają niezły wycisk mięśniom. Czuć to już od samego początku.
Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Podoba mi się, że nie ma rund, nie ma powtarzania serii, po prostu ćwiczymy płynnie przechodząc od jednego ćwiczenia do następnego. Ćwiczenia są fajne. Większość z nich gdzieś tam się przewijała w poprzednich treningach, ale absolutnie mi to nie przeszkadza, bo wiem, że są to ćwiczenia skuteczne. Czujesz, że mięśnie pracują i od razu masz pewność, że to działa. Czas przy “Secrecie” mija nie wiadomo kiedy i powiem szczerze – zdziwiłam się, że tak szybko trening dobiegł końca. Chyba miałam ochotę na więcej…  :)

Jeśli zastanawiasz się czy warto to kupić, odpowiem krótko – TAK. Warto! Ja zostanę z Secretem na dłużej.

Nic się samo nie wydarzy – pamiętaj!
Ćwicz! :)

Buziaki!

Ania

5,220 total views, 1 views today

 • Agnieszka

  Aniu, ile trwa ten trening?

  • Ania

   Cała płyta trwa 50 minut, z czego jakieś 5 minut to wstęp, czyli na ćwiczenia i rozciąganie zostaje ok 45 minut. Wydawało mi się, że sporo mniej ;)

 • Ćwiczę od tygodnia i mam niestety takie coś, że zaczyna mnie nudzić ciągłe powtarzanie tego samego :) polecasz jakieś fajne zestawy?

  • Ania

   Jeśli lubisz treningi E. Chodakowskiej, to jest ich tyle, że każdego dnia możesz ćwiczyć coś innego ;) Ja ćwiczę głównie z Ewą i Tomkiem Choińskim. Z Ewy najbardziej ostatnio odpowiadają mi Turbo wyzwanie, szok trening i perfect body no i myślę, że ten secret będę robić. Total z Tomkiem też jest fajny.

 • mam identyczne wrażenia:)

Facebook