26 lipca – Anna

Imieninowo zacznę od piosenki, którą pokochałam od pierwszego usłyszenia wiele wiele wiele lat temu. Co prawda Anna Katarzyna jestem, nie Maria, ale? oczy też mam ponoć piękne? :P

 

 

 

Dziś pozwolę sobie zacytować za Onetem znaczenie mojego imienia. Jak myślisz, pasuje do mnie taki opis? :)

 

Anna  

Pragnie wiele i to natychmiast. Jeżeli nawet podporządkuje się poleceniom innych, to i tak zachowa własne zdanie. Lubi błyszczeć i olśniewać otoczenie. Żywa, pomysłowa i nieprzeciętnie ruchliwa, ma chłonny i błyskotliwy umysł, namiętność, niemniej jednak powinna uważać na swoją porywczość. Nie przejmuje się porażkami, gdyż jej poczucie odpowiedzialności dostosowane jest do tego, co dla niej wygodne.

Wiele ze swoich uczuć ukrywa, a lepiej by było, żeby je ujawniała. Nieco introwertyczna, nie ulega wpływom, wierzy tylko w siebie. Wydaje się jej, że ma monopol na rację. Chciałaby mieć swój punkt widzenia we wszystkich sprawach, z którymi się styka. Bardzo analityczna, z intuicją graniczącą prawie z jasnowidztwem. Przeczuwa, odgaduje i… ani się nie obejrzysz, jak otoczy swym urokiem.

Dzięki wrodzonemu umiłowaniu mataczenia może skłócić całą rodzinę, co jednak nie przeszkadza jej stanąć jak lwica w obronie tejże. Bardzo zaborcza. Wszystko, albo nic ? to jej dewiza. Wcześnie zaczyna życie uczuciowe i to dość burzliwe. Kocha posiadać i kocha to co do niej należy. Przywiązuje dużą wagę do wygodnego trybu życia, ładnego mieszkania, ciekawego urządzenia wnętrza i… mężczyzn z zasobnym portfelem. Dobrze by było, gdyby jednak wybrała kogoś ze stoicką cierpliwością, która przyda się do życia z nią we dwoje. Na ogół nie na jednym mężu poprzestaje…

Umie rozkazywać i wymuszać posłuszeństwo. W jej życiu wszystko co chwila rozpoczyna się od nowa, i nawet dojrzałość nie kładzie temu kresu… Dorosła, sprawia wrażenie, jakby posiadała wiedzę tajemną. Obserwuje świat niczym szpieg, a ma niewiarygodną pamięć.

 

Przyznaję, że ja zgadzam się z tym w 98%. A może nawet ciut więcej? :)

 

Imieninowe buziaki!

Ania

461 total views, 1 views today

  • Aniu najlepsze życzenia imieninowe.

    • Ania

      Dziękuję :)

Facebook