Rocket Volum? Express ? moja opinia

Przyniosłam dziś na bloga tusz do rzęs, którego używam na okrągło od kilku tygodni. Postanowiłam napisać o nim parę zdań.
W Rossmannie jest promocja ? 40% na kolorówkę. Może któraś z Was na ten właśnie tusz się skusi?

 

Maybelline Rocket Volum?Exspress

 

 

IMG_6369pnIMG_6375pn1

 

  • bardzo przyjemne opakowanie
  • pojemność 9,6 ml
  • zapach w porządku
  • szczotka ? duża, ale bardzo wygodna w użyciu
  • piękna czerń

Tusz ma za zadanie nadać objętości. Muszę przyznać, że znakomicie tę funkcję spełnia. Szczotka dokładnie pokrywa każdą rzęsę i już właściwie przy jednej warstwie mam mega grube i długie rzęsy. Po nałożeniu drugiej warstwy ? efekt sztucznych rzęs, który uwielbiam. Absolutnie nic nie skleja, nie rozmazuje, nie ciapie. Wygląda po prostu obłędnie. Nie mam też najmniejszego problemu ze zmyciem. Po kilku tygodniach nic się złego z samym tuszem nie stało, nie zgęstniał, nie wysechł, jest dokładnie taki, jak na początku.

Żeby jednak nie było tak pięknie?

Wszystko jest cudnie, ale przez krótki czas. Po dwóch ? trzech godzinach od nałożenia zaczyna mi się robić panda pod oczami. Tusz lekko się osypuje i odbija na dolnej powiece. Nie jest tragicznie, ale niestety dobrze też to nie wygląda. Niby utrzymuje się na rzęsach do wieczora, ale ta panda? I z tego właśnie powodu nie zdecyduję się na ponowny zakup tego produktu.
Szkoda, bo po nałożeniu go, oko naprawdę prezentuje się bajecznie i tusz miał szansę zostać moim numerem jeden.

To, że u mnie nie do końca się sprawdził, oczywiście nie znaczy, że u kogoś innego będzie podobnie. Moim zdaniem jest to produkt wart wypróbowania. Tym bardziej, że na rossmannowskiej promocji można go kupić za przystępną cenę.

Uczucia co do niego mam mieszane, serce nieco rozdarte. Kocham za piękno, które mi daje, nienawidzę za nietrwałość tego piękna. No cóż? miłość i nienawiść idą w parze.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Ania

372 total views, 2 views today

  • Jako, że nie wydajesz się specjalnie zadowolona ze swojego tuszu, to pozwolę sobie polecić Ci swoje tuszowe odkrycie roku, też z Rossmanna, cena bardzo przyjazna, jakość świetna. Mam już trzecie opakowanie i na razie nie zamierzam zmieniać.
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47703

Facebook