mam kota na punkcie kota

Dziś nie gotowałam i nie piekłam.
Smażyłam :)
Ale o naleśnikach już kiedyś pisałam, teraz więc nie będę.

Chciałam dokończyć robótkę. Zostało naprawdę niewiele, tylko plisa dołem i przy brzegach oraz przyszycie guzików. No i ewentualnie jak zostanie włóczki coś tam jeszcze (no chyba, że całość okaże się do kitu, to wtedy przeróbki).  Naprawdę miałam szczere chęci. Ale wieczorem poszłam na spacer (śnieg tak cudownie wielkimi płatami spadał z nieba… bajka, taka jak lubię). A gdy wróciłam i siadłam na sofie zaraz obok pojawił się kot. Właściwie wcale nie obok, ale na… no zobaczcie, robótka leży gdzieś tam w tle.  A z kotkiem tak przyjemnie się mizia… :)

joszkojoszko1joszko2 joszko3
Mam kota na punkcie kota.
A robótkę dokończę jutro.

Dobrej nocy.

486 total views, 1 views today

 • jak z dzidziusiem ;)

 • urocze kociątko

 • Widzę, że Twój kociak też tak przystawia czółko do ludzkiej twarzy, jak mój Rysiek. Z taką intensywnością, jakby świat miał się zaraz skończyć, więc trzeba wykorzystać każdą chwilę! *^v^*

 • Oj jak ja Ci zazdroszczę, że kotek potrafi u Ciebie na kolanach sobie leżeć. U mnie ani jeden ani drugi na mnie nie wchodzą :( Co najwyżej kładą się obok i domagają miziania.

 • Agata – oj tak! Odkąd mam tego kotka, czuję jakbym dzidziusia w domu miała :) Fajny taki futrzasty dzidziuś, fajny :)

  Bradhelt – kociak nie tylko przystawia czoło, ale i łapkami cudnie po twarzy gładzi – UWIELBIAM to! A najfajniej jak stoi na schodach a ja pod schodami i tak pyszczkiem i łapkami do mnie się przystawia :)

  Aniu – mój kot jak tylko siądę od razu na kolana włazi i prawie zawsze ledwo go zgonię wyłazi od nowa :) Słodkie, ale bywają chwile, kiedy jednak wolałabym posiedzieć sama, bez kota na brzuchu :)

 • Wreszcie post bez talerzy, garnków i innych sztućców!
  Wygląda na to,że obłożona słodkimi kociakami będziesz długo żyła. Koty ponoć wyciągają z ludzi różne choróbska.
  No i jak to miło pobyć w takim mruczącym światku…

 • Zapraszam do mnie po odbiór wyróżnienia

Facebook