wśród zwierząt z aparatem?

Gdy byłam małą dziewczynką oglądałam ze swoim tatą każdy odcinek ?Z kamerą wśród zwierząt?. Fascynowały mnie włosy pani Gucwińskiej i zwierzaki, które często trzymała na rękach w trakcie programu. Marzyłam, by pojechać do wrocławskiego ZOO.
Po latach marzenie zrealizowałam.

zooW ZOO samo w sobie nie zrobiło na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia, chyba przez te dziecięce marzenia spodziewałam się, że będzie tam inaczej, ładniej, lepiej niż gdzie indziej. Zbyt dużo już jednak w życiu ogrodów zoologicznych widziałam. Ten mi się podobał, ale nie najbardziej.

Jednemu zwierzowi ja również do gustu nie przypadłam :) Ten poniższy większy stwór mocno się na mnie wkurzył, gdy zdjęcie mu robiłam, zaszarżował aż się wystraszyłam, że przeskoczy ogrodzenie :) a jaki dźwięk na mnie przy tym wydał! :)

zooW2

Zdjęć narobiłam nieco z przesadą, ale oprzeć się nie mogłam?

zooW4zooW1zooW3

zooW5

Najsłodszy słodziak :)

zooW6

ktoś tu na mnie kuka?

zooW7 zooW8 zooW9 zooW10

Chodzimy po tym ZOO, w pewnym momencie Jurek mówi do mnie ?Wiesz, ty jakoś dziwnie tutaj  masz wyjątkowo dobrą orientację w terenie, nie tak jak wszędzie??
?Bo ja tutaj czuję się jak w domu, zwierzęcy instynkt mnie wiedzie?
?Zawsze wiedziałem, że dżungla twoim domem.?
A ja nie wiem czy nie powinnam się czasem obrazić?
:) dobranoc

652 total views, 1 views today

  • fajna przygoda, a na dziecko się nie gniewaj:)

  • dawno nie byłam w ZOO, narobiłaś mi ochoty.

  • Zdjęcia zwierząt – fanatastyczne! No i całkiem miła wycieczka.

  • Ja dawno nie byłam w naszym ZOO (wrocławskim). Było to po powodzi w 1997 roku. I teraz ciągle coś stoi na przeszkodzie, żeby tam pojechać: to za gorąco, to za zimno, itd. Najlepiej się wybrać jak jest chłodno i nie ma tłoku. Bo ja bym chciala popatrzeć na zwierzęta a nie denerwować się tłumami. Może Twoja wycieczka mie zmobilizuje do odwiedzin zwierzaków.
    Pozdrawiam i trochę zazdroszczę, Dana.

  • :) Mazionta nie no, na dziecko to ja się nie obrażę, bo Jurek to całkiem spory dorosły facet :):):)

  • wWe Wrocławskim ZOO nie byłam,ale z tych co widziałam to KRAKOWSKIE robi na mnie najlepsze wrażenie.Gdyby nie zbyt mały parking przed nim było by doskonale.:)

  • Fajna wycieczka.Piękne zdjęcia. Fajnie, że spełniłaś swoje marzenie.

Facebook