trzynastego piękniejszy jest świat?

Dziś trzynasty. Nie piątek. Środa. I tak nie jestem przesądna :)
Dla mnie od zawsze trzynastka to numer szczęśliwy i niestraszne mi takie dni jak ten dzisiejszy. Powiem więcej ? lubię bardzo trzynastki!!!

?trzynastego – wszystko zdarzyć się może
trzynastego – świat w różowym kolorze
trzynastego – nie smucą mnie łzy
trzynastego – piękniejsze są sny?

No i faktycznie wszystko wygląda dziś piękniej!
Rankiem, po dokonaniu brutalnego aktu wydarcia na siłę z łóżka mojego młodszego dziecięcia, doprowadzeniu też z lekką szarpaniną do wymiany na nim odzieży nocnej na dzienną, dawszy mu śniadanie i surowo przykazawszy szybko jeść i zakładać buty, kurtkę itd, wpadłam do sypialni, aby samej się wreszcie ubrać. Odwieczny problem ? co na siebie włożyć??? Otwórz szafę moja droga Aniu, zobaczymy co tam masz? Otworzyłam więc. I ledwie to zrobiłam spadła mi na głowę dżdżownica padisah? hmmm? no dobra? niech ci będzie? a ubiorę cię, proszę bardzo? skoro tak się prosisz?i tak nie mam juz czasu na myślenie nad czymś innym. No to ubrałam.
Poszłam do lustra się wyoglądać ze wszech stron. Ze zdziwieniem stwierdziłam, że mi dżdżownica szybciej niż kto mógłby się spodziewać, wypiękniała jakoś :)  W sumie to już sama nie wiem co ja od niej chciałam? całkiem sympatyczny sweter? no kurcze, nie mam dziś zastrzeżeń i czuję się w nim całkiem fajnie? hmmm? trzynastego świat w różowym kolorze :)

padisah1

padisah2

Nowa robótka posuwa się do przodu. Wyrobiłam jeden motek włóczki, ubywa jej w oczach niestety. Ale bardzo mi się podoba jak wychodzi w robocie. Strasznie jestem ciekawa  czy efekt końcowy będzie zadowalający :)

Fajnej trzynastkowej środy! :)

450 total views, 1 views today

 • Trzeci dzień „biegania po bankach” i wreszcie trzynastego wszystko załatwilismy!!!

 • nie, to nie kwestia trzynastego… sweterek jest po prostu śliczny i w każdym innym dniu miesiaca tez taki bedzie… patrze na Ciebie z zazdrością – super razem wygladacie: Ty i dżdżownica:)
  pozdrawiam

 • Sweterek palce lizać . Kolory przenikaja sie pięknie . Qrcze moze poprawi sie jaoksć włóczki , tez mam na nia ochotę , ale pzreczytalam sporo negatywnych opinii i jak narazie zachowuje ostroznosc .

 • No, super ! ;) gąsienica, stała się motylem, pięknym motylem ! ;) A nie mówiłem, ! ;) Pasuje Ci ! :)

 • Widzisz i co byś najlepszego zrobiła :))

 • A mówiłam, że zmienisz zdanie ;) Wyglądasz super!

 • Ta dżdżownica jest extra . Kolory bajka a i sam fason…. super!!!

 • Ata

  No i świetnie! :-))

 • to się nazywa przeznaczenie :)

  (a sweterek zawsze był piękny)

 • Przemek zadanie z biologii odrobił na 6 ;)
  Dżdżownicy trzeba było dać czas na przemianę (spojrzenia właścicielki ;)))

 • jakia piękna ta dżdzownica…
  jejku… jakbym umiała tak dziergać, to chyba nosiłabym ją NA kurtce ;)

Facebook