wyróżnienia, wyróżnienia, wyróżnienia?

Dostałam ostatnio całą masę wyróżnień. Cudownych wspaniałych wyróżnień, od których tak się człowiekowi miło i ciepło robi na duszy.  Za wszystkie ogromnie dziękuję!!!

Na początku Małgosi, od której mam wrzosową niespodziankę.

tlo12 Przekazuję ją w ręce kreatywnej kobiety, której dzieła od dawna podziwiam z zapartym tchem. Aniu ? Koroneczko to dla Ciebie, wraz z wyrazami szczerego podziwu i uznania :) Pozdrawiam Cię bardzo ciepło!

 

Lacrima rozdawała tę śliczną różyczkę. Dziękuję Marzenko, z zaszczytem ją przyjmuję, tym bardziej, że to mój ulubiony kwiatek :)

premiaPrzekazuję wyróżnienie dalej. Do Karmelka.
Aniu ? buziaczki dla Ciebie :)

 

Kolejną nagrodą obdarzyły mnie dwie wspaniałe kobiety Reni i Gusia . Wiecie jak Was lubię, prawda? :)  Wielkie, wielkie dzięki!!!!

WYRNIE~1

To wyróżnienie chciałabym przekazać wszystkim zaglądającym do mnie kochanym osobom, które znam z Mniama, przyjmijcie proszę je ode mnie:) Ja wiem, że jest wśród nich również Gusia i bardzo dobrze!!! :)  Jest też na pewno Liska, jest Negresca, kto jeszcze???? Nie wiem, ale to dla Was wszystkich. Bo Mniam to dla mnie miejsce magiczne, miejsce, gdzie wiele lat temu stawiałam pierwsze forumowe i internetowe kroki. I choć wypadłam już dawno z mniamowego obiegu, cały czas zaglądam i podczytuję, choć nie tak często i niestety wybiórczo, ale kocham wszystkich starych znajomych i na zawsze pozostanie dla mnie absolutnie wyjątkowym miejscem, ciepłym, serdecznym, takim, gdzie pewnych osób się nie zapomni nigdy :) Pozdrawiam Kaaamilę, Aanitę, Lidqę, Eposkę, Bajaderkę, Aganiok, Ziarenko, Nutinkę, Gohhę, Markosa, Grzesia, Jajo-Bajo, Yenulkę (zaraz mi tu miejsca braknie jak tak dalej będę wymieniać? ale MUSZĘ), Choco, Dynkę, Magdę z Mediolanu, Apsika i jeszcze dłuuugo tak bym mogła, przepraszam, że przestaję, ale wiecie Tata Pe się mi przypomniał? i tak żal i smutno?  Pozdrawiam wszystkich mniamowiczów.

Ostatnie wyróżnienie dostałam od Ani. Dziękuję Aniu, uściski dla Ciebie :)

wyroznienie

Ta z kolei nagroda jest dla wszystkich kochanych cudownych wspaniałych zaglądających do mnie  Maranciaków :)  Częstujcie się bez ograniczeń, wszyscy!!!!! :)

Buziaki na dobranoc dla miłych gości na mym blogu :*
Słodkich snów.

401 total views, 1 views today

  • Gratuluje wyroznien :)

    ps. podzielam zdanie co do Mniam mniama, bardzo cieple i przyjazne miejsce :)

  • Hura ja jestem Maranciakiem ! Dziękuję bardzo za wyróżnienie :)

  • Aniu, dziękuję ślicznie! I nie wiem, co dalej. Jakoś słów nie umiem pozbierać. Chyba pora za wczesna na mój koroneczkowy móżdżek. ;)

  • Aniu, gratuluję i zapraszam po kolejne wyróżnienie :)

  • Aniu bardzo dziękuję, aż mi się cieplutko na sercu zrobiło.

Facebook